TRANSFERY

Testy medyczne Radosława Majeckiego w AS Monaco


26 STYCZNIA 2020, 18:10


RADOSŁAW MAJECKI
LEGIA WARSZAWA
AS MONACO
PKO EKSTRAKLASA
LIGUE 1
TRANSFERYWszystko wskazuje na to, że Legia po sprzedaży Jarosława Niezgody straci kolejnego zawodnika z jedenastki, mowa oczywiście o Radosławie Majeckim.

Znany dziennikarz "Super Expressu", Piotr Koźmiński na swoim twitterowym koncie poinformował, że Radosław Majecki wyjechał ze zgrupowania w tureckim Belek i lada moment ma przejść testy medyczne w nowym klubie. Najprawdopodobniej chodzi o AS Monaco, gdzie występuje defensor reprezentacji Polski - Kamil Glik.

Szczegóły transakcji nie są szerzej znane. Wcześniej spekulowano, że utalentowany golkiper może trafić do Bundesligi lub Premier League - Schalke 04 Gelsenkirchen oraz Arsenal. Media spekulują, iż 20-letni bramkarz mimo transferu w styczniowym okienku, spędzi w ekipie Legii Warszawa jeszcze pół roku w formie wypożyczenia.

Radosław Majecki w aktualnym sezonie PKO Ekstraklasy wystąpił w 20 meczach, w których 7-krotnie udało mu się zachować czyste konto. Według fachowego portalu "Transfermarkt.de" golkiper wyceniany jest na mniej więcej pięć milionów euro.

 Mateusz Klepacz

Źródło:

Super Express, Przegląd Sportowy


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI