TRANSFERY

Ricardo Rodriguez odejdzie z AC Milanu?


30 GRUDNIA 2019, 08:26


RICARDO RODRIGUEZ
KRZYSZTOF PIĄTEK
AC MILAN
WATFORD
WŁOCHY
ANGLIA
TRANSFERYRicardo Rodriguez tej zimy może zmienić barwy klubowe.

Jak podaje "Sky Sport Italia", w ostatnim czasie Watford kontaktował się z ekipą z Mediolanu w sprawie sprowadzenia reprezentanta Szwajcarii. Według Gianluki Di Marzio, ekpia z Anglii poczyniła już pierwsze kroki w tej sprawie, ale konkretne informacje na temat transferu nie zostały ujawnione. Wcześniej w kontekście przenosin zawodnika wymieniało się również m.in. neapolitańskie SCC Napoli.

Były gracz VfL Wolfsburg ściągnięty przez AC Milan za sumę 15 milionów euro wystąpił tylko w 5 spotkaniach Serie A w tym sezonie. Sam z racji utraty miejsca w składzie miałby wyrażać zainteresowanie transferem. Biorąc pod uwagę zbliżające się Mistrzostwa Europy, 27-latek chciałby grać regularnie, by być gotów na turniej.

Rodriguez w poprzednim sezonie był podstawowym lewym obrońcą drużyny z Mediolanu, a w obecnym natomiast przegrał walkę o miejsce w składzie z Theo Hernandezem, który jest jednym z jaśniejszych punktów pogrążonego w kryzysie Milanu. Zespół Rossonerich plasuje się na jedenastej pozycji w tabeli Serie A.

Jak się okazuje, Rodriguez może nie być jedyną ofiarą czystki w drużynie. Media donoszą, że na wylocie z klubu jest również siedmiu innych zawodników. Wśród tychże piłkarzy wymienia się Krzysztofa Piątka, Ante Rebicia czy Fabio Boriniego.Adrian Piotrowski

Źródło:

Sky Sport Italia


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI