TRANSFERY

Tottenham Hotspur ściągnie Alexandra Nuebela?


01 GRUDNIA 2019, 20:02


ALEXANDER NUEBEL
JOSE MOURINHO
SCHALKE 04
TOTTENHAM
PREMIER LEAGUE
BUNDESLIGAUmowa młodego bramkarza Schalke 04 wygasa wraz z końcem sezonu, więc staje się on obiektem zainteresowania kolejnych klubów. Na ten czas mówiło się o Bayernie Monachium, lecz krążą słuchy, że do gry może włączyć się Tottenham.

23-letni golkiper od dłuższego czasu ma przygotowaną propozycję podpisania nowego kontraktu, ale nie wydaje się być skłonny go przedłużać. Zdaje się myśleć o swojej przyszłości już w nieco innych barwach, aby zrobić kolejny krok w karierze.

Dotychczas mówiło się o drużynie Bayernu Monachium, gdzie Nübel miałby zastąpić Manuela Neuera, natomiast "Sport Bild" podaje, że plan niemieckiego zespołu na zakontraktowanie wychowanka Paderborn może pokrzyżować zespół Kogutów prowadzony od niedawna przez charyzmatycznego Jose Mourinho.

Nowy trener drużyny szuka następcy lub ewentualnego konkurenta dla niedysponowanego obecnie Hugo Llorisa, a kandydaturę upatruje właśnie w Niemcu. Zmiana bramkarza czy też wprowadzenie nowego ma być jedną z pierwszych zmian portugalskiego szkoleniowca w zespole z północnego Londynu.

Przypomnijmy, że Alexander Nübel od początku sezonu jest pewnym punktem zespołu z Zagłębia Rhury, dla którego rozegrał 13 spotkań w lidze, a jego zespół plasuje się na 3. pozycji w tabeli niemieckiej ekstraklasy. Kapitan drużyny Schalke wyceniany jest przez znany portal "Transfermarkt.de" na dwanaście milionów euro.Adrian Piotrowski

Źródło:

Sport Bild


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI