TRANSFERY

Lautaro Martinez priorytetem FC Barcelony


19 LISTOPADA 2019, 19:47


LAUTARO MARTINEZ
FC BARCELONA
INTER MEDIOLAN
LA LIGA
HISZPANIA
ITALIA
TRANSFERYJak dobrze wiemy, do zimowego okienka transferowego zostało już coraz mniej czasu. Nie dziwne więc, że coraz częściej pojawiają się plotki transferowe. Jedną z najpopularniejszych ostatnio jest ta dotycząca Lautaro Martineza i FC Barcelony.

Sytuacja między 22-letnim Argentyńczykiem, a Dumą Katalonii jest o tyle ciekawsza, że zainteresowanie owym piłkarzem potwierdził Eric Abidal - dyrektor sportowy Blaugrany. - Jest piłkarzem kompletnym. Gra na równym wysokim poziomie - przyznał Francuz. Nie jest jednak powiedziane, że wybór padnie na Lautaro (będzie on w kręgu najbardziej pożądanych), lecz w grę wchodzą też inni piłkarze, tacy jak np. Kai Havertz czy Erling Haaland. - Znamy jego atuty (Lautaro), ale są też inni piłkarze o wysokich umiejętnościach - dodał słynny Eric Abidal.

Pewne jest natomiast sprowadzenie napastnika, który mógłby konkurować z Luisem Suarezem w walce o pierwszy skład . Jak przyznaje sam napastnik Barcelony: - Już jakiś czas temu mówiłem, że nadejdzie moment, w którym wiek nie pozwoli mi na grę na dotychczasowym poziomie. Niech klub sprowadzi dla mnie konkurencję. Tak będzie lepiej dla wszystkich. To zmusi mnie do większego wysiłku.

Statystyki w tym sezonie:

Lautaro Martinez - w 16 meczach 8 bramek i 1 asysta
Erling Haaland - w 18 meczach 26 bramek
Kai Havertz - w 16 meczach 3 bramki i 1 asystaMaciej Pawłowski

Źródło:

Mundo Deportivo


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI