TRANSFERY

Oficjalnie: Pogoń Szczecin sięga po Srdjana Spiridonovicia


09 LIPCA 2019, 14:10


SRDJAN SPIRIDONOVIĆ
POGOŃ SZCZECIN
PANIONIOS ATENY GSS
PKO EKSTRAKLASA
TRANSFERYSrdjan Spiridonović zawodnikiem Pogoni Szczecin. Pomocnik przechodzi do klubu z greckiego Panioniosu Ateny na zasadzie transferu definitywnego. Z Pogonią Szczecin związał się trzyletnią umową obowiązującą do 30 czerwca 2022 roku.

Spiridonović to były młodzieżowy reprezentant Austrii. W przeszłości grał m.in. w rodzimej Austrii Wiedeń, Admirze Wacker i klubach włoskich: Vicenzie i Messinie. Ostatnie dwa sezony spędził w greckim Panioniosie Ateny, w którym w 44 spotkaniach zdobył 10 bramek. W przeszłości z Admirą Wacker i Austrią Wiedeń rywalizował w rozgrywkach europejskich: eliminacjach Ligi Europy i Ligi Mistrzów.

- Przyjście Srdjana wzmacnia nasze skrzydła i siłę w ofensywie. Podobnie jak w przypadku pozyskania Igora Łasickiego, rozmowy były bardzo trudne i momentami pojawiało się ryzyko, że może nie dojść do finalizacji transferu. Dlatego dzisiaj tym bardziej cieszę się, że austriacki pomocnik jest już z nami - mówi Dariusz Adamczuk.

Austriak rozpoczął treningi z drużyną już w sobotę, a kolejne zajęcia zaliczy w nowym tygodniu. W ekstraklasowym klubie będzie występował z numerem 10.

 Ernest Chalimoniuk

Źródło:

pogonszczecin.pl


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI