TRANSFERY

Oficjalnie: Odra Opole przygarnęła Kamila Słabego


27 CZERWCA 2019, 23:01


KAMIL SŁABY
OKS ODRA OPOLE
B-B TERMALICA NIECIECZA
FORTUNA 1 LIGA
POLSKA
TRANSFERYSzóstym zawodnikiem zakontraktowanym tego lata przez pierwszoligowy klub jest 25-letni defensor, który ostatnio grał dla Bruk-Betu Termaliki Nieciecza.

Kamil Słaby związał się z Odrą kontraktem do 30 czerwca 2020 roku z możliwością jego przedłużenia o kolejny sezon. - Szybko podjąłem tę decyzję. Przekonał mnie trener Rumak, z którym znaliśmy się wcześniej. Przedstawił mi wizję funkcjonowania drużyny. Trafiam do fajnego miasta i dobrze zorganizowanego klubu, o którym słyszałem wiele pozytywnych opinii - mówi nowy zawodnik opolskiej drużyny.

Słaby, który we wrześniu skończy 26 lat, jest nominalnym lewym obrońcą. Posiada duże doświadczenie na boiskach Fortuna 1 Ligi. Na szczeblu tym zanotował ponad 100 występów i zdobył 9 bramek. Bronił barw Sandecji Nowy Sącz, której jest wychowankiem, a także GKS-u Katowice oraz ostatnio Bruk-Betu Termaliki Nieciecza. W drużynie Słoni jesienią 2017 roku rywalizował o punkty w Ekstraklasie. Jego dorobek na najwyższym poziomie rozgrywkowym to 9 meczów i 1 gol.

Kamil Słaby to szósty zawodnik zakontraktowany tego lata przez popularnych Niebiesko-Czerwonych. Wcześniej na Oleską 51 trafili tacy piłkarze jak Kacper Rosa, Hubert Sobol, Michał Sparwasser, Bartłomiej Wdowik, a także Mateusz Wypych.

 Ernest Chalimoniuk

Źródło:

odraopole.pl


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI