TRANSFERY

Oficjalnie: Stomil Olsztyn prezentuje Mateusza Cetnarskiego


26 CZERWCA 2019, 15:19


MATEUSZ CETNARSKI
STOMIL OLSZTYN
GÓRNIK ŁĘCZNA
CRACOVIA
FORTUNA 1 LIGA
TRANSFERYMateusz Cetnarski podpisał kontrakt ze Stomilem Olsztyn. Umowa nowego piłkarza Dumy Warmii będzie obowiązywać przez rok z opcją przedłużenia.

30-letni playmaker od poniedziałku trenuje z pierwszym zespołem Stomilu. Zawodnik może występować jako ofensywny pomocnik. Ponadto może grać na pozycji napastnika. W swojej karierze Mateusz Cetnarski rozegrał 236 meczów w zespołach polskiej Ekstraklasy. W sezonie 2015/2016 grając w barwach Cracovii wystąpił w czterdziestu meczach i strzelił trzynaście goli, co jest dobrym wynikiem.

Ostatnim klubem Mateusza Cetnarskiego był drugoligowy Górnik Łęczna, który trenuje obecnie Kamil Kiereś. W klubie z Lubelszczyzny występował od marca do czerwca 2019 roku. W tym czasie rozegrał sześć meczów. - Przyznaję, że w Łęcznej rozmawialiśmy o przedłużeniu mojego kontraktu - powiedział Mateusz Cetnarski.

- Trener Kamil Kiereś chciał, abym został w klubie. Dostałem propozycję ze Stomilu Olsztyn i długo nad nią się nie zastanawiałem. Duma Warmii występuje w wyższej klasie rozgrywkowej niż Górnik. Nie czekałem na oferty z innych klubów. Jest to czwarty zawodnik (po Wiktorze Biedrzyckim, Rafale Remiszu oraz Arturze Siemaszko) pozyskany w letnim okienku transferowym przez Biało-Niebieskich.

 Ernest Chalimoniuk

Źródło:

stomilolsztyn.com


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI