TRANSFERY

Oficjalnie: Lech Poznań przedstawia Djordje Crnomarkovicia


24 CZERWCA 2019, 16:35


DJORDJE CRNOMARKOVIĆ
LECH POZNAŃ
FK RADNICKI NIS
EKSTRAKLASA
POLSKA
TRANSFERYDjordje Crnomarković przebywa na testach medycznych w Lechu Poznań. Po pozytywnym ich przejściu środkowy obrońca podpisze kontrakt z Kolejorzem.

Serb urodził się 10 września 1993 roku i przez większość swojej dotychczasowej kariery związany był ze swoimi rodzimymi klubami. W piłkarskim CV ma takie zespoły jak FK Belgrad, FK Sumadija Jagnjilo, FK Donji Srem Pecinci czy FK Javor-Matis Ivanjica i to z tej ostatniej ekipy trafił latem 2016 roku do jak dotąd jedynej zagranicznej drużyny - NK Olimpiji Ljubljany. Z niej powrócił do kraju przed sezonem 2017/18 zasilając szeregi FK Cukaricki. Po tej kampanii przeszedł do ekipy FK Radnicki Nis, w barwach której zaliczył najlepszy rok w swojej dotychczasowej karierze.

W zakończonych niedawno rozgrywkach wraz ze swoimi kolegami zajął bowiem drugą pozycję w tabeli serbskiej Superligi, a także dotarł do półfinału krajowego pucharu. Sam Crnomarković przyczynił się do tego, że FK Radnicki Nis stracił jedynie 30 goli w 37 spotkaniach, co jest dobrym wynikiem. W minionych miesiącach 25-latek wystąpił w 36 meczach, w których zaliczył jedną asystę.

W poniedziałek po godzinie 14:00 piłkarz wylądował w stolicy Wielkopolski na lotnisku Ławica. Jeszcze tego samego dnia rozpoczął testy medyczne, które zakończy we wtorek. Po ich pozytywnym zakończeniu Serb podpisze kontrakt.

 Ernest Chalimoniuk

Źródło:

lechpoznan.pl


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI