TRANSFERY

Oficjalnie: Piotr Tomasik przechodzi do Wisły Płock


22 CZERWCA 2019, 15:27


PIOTR TOMASIK
WISŁA PŁOCK
LECH POZNAŃ
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
POLSKA
TRANSFERY31-letni boczny obrońca Piotr Tomasik został nowym zawodnikiem Wisły Płock.

Urodzony w Krakowie piłkarz będzie występował z numerem 7 na koszulce. Mierzący 177 cm wzrostu Tomasik w dotychczasowej karierze reprezentował barwy takich klubów jak Przebój Wolbrom, Polonia Bytom, Flota Świnoujście, Arka Gdynia, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Jagiellonia Białystok czy ostatnio poznański Lech.

Lewonożny zawodnik na przestrzeni ostatnich sezonów zaliczył łącznie 113 spotkań w najwyższej klasie rozgrywkowej, trzykrotnie wpisując się przy tym na listę strzelców. Może pochwalić się również sześcioma rozegranymi meczami w rozgrywkach europejskich. Piotr Tomasik podpisał z popularnymi Nafciarzami dwuletni kontrakt, a na boisku będzie występował z numerem siedem na trykocie.

- Piotrek to kolejny, doświadczony zawodnik, który dołączył do nas w letnim okienku transferowym. Jesteśmy przekonani, że jego dotychczasowe doświadczenie zarówno w rozgrywkach ekstraklasy, jak i europejskich pucharach pomoże nam w osiąganiu jak najlepszych wyników. Zawodnik znacząco zwiększy też rywalizację na lewej stronie defensywy - powiedział dyrektor sportowy Wisły Płock, Marek Jóźwiak.

 Ernest Chalimoniuk

Źródło:

wisla-plock.pl


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI