TRANSFERY

Oficjalnie: Lukas Klemenz przechodzi do Wisły Kraków


21 STYCZNIA 2019, 20:02


LUKAS KLEMENZ
WISŁA KRAKÓW
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
EKSTRAKLASA
POLSKA
TRANSFERYLukas Klemenz nie jest już piłkarzem Jagiellonii Białystok. 23-letni środkowy obrońca na zasadzie transferu definitywnego wzmocnił szeregi Wisły Kraków.

Były zawodnik francuskiego Valenciennes FC oraz Korony Kielce reprezentował żółto-czerwone barwy przez ostatnie pół roku po tym, jak podczas letniego okna transferowego trafił na ulicę Słoneczną z pierwszoligowego GKS-u Katowice. W koszulce Jagi zadebiutował 5 sierpnia (w wygranym 1:0 meczu z Wisłą Kraków).

W sumie jesienią zmiennik Ivana Runje i Nemanji Mitrovicia rozegrał 10 spotkań oficjalnych (w tym osiem od pierwszej minuty), w których strzelił jednego gola. Na początku września Lukas Klemenz pokonał bramkarza Wisły Płock w ligowym starciu zremisowanym rezultatem 1:1 przez ekipę popularnych Żółto-Czerwonych.

Decyzją sztabu szkoleniowego stoper został wystawiony na listę transferową i najbliższe miesiące spędzi w Krakowie. Jego przenosiny były elementem transakcji, w ramach której piłkarzami podlaskiego klubu zostali Martin Kostal oraz Jesus Imaz.

 Ernest Chalimoniuk

Źródło:

jagiellonia.pl


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI