TRANSFERY

Oficjalnie: Dawid Ryndak powraca do Zagłębia Sosnowiec


18 STYCZNIA 2019, 23:25


DAWID RYNDAK
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
PUSZCZA NIEPOŁOMICE
LOTTO EKSTRAKLASA
TRANSFERYDawid Ryndak podpisał kontrakt z ekstraklasowym klubem na półtora roku. Wychowanek wrócił na stare śmieci po 1,5 rocznej grze w Puszczy Niepołomice.

- Cieszę się, że nasz wychowanek znalazł uznanie w oczach trenera i znowu możemy go zatrudnić. Doświadczenie w pracy z Dawidem każe przypuszczać, że wkrótce znowu wymyśli sobie gdzieś lepszą przyszłość, w innym miejscu, ale tak to już z nim jest. Ma duszę podróżnika, dlatego zwiedził już Ząbki, Legionowo, zdążył zostać kapitanem i legendą Niepołomic. Jeśli podróże faktycznie kształcą, to wśród nas jest ktoś, kto wzbogaci zespół nie tylko sportowo, ale i intelektualnie, z czego oczywiście niezmiernie się cieszymy - podsumował prezes Marcin Jaroszewski.

Dawid Ryndak po raz trzeci wrócił z wypożyczenia do Sosnowca i nie trzeba specjalnie dodawać, że był uszczęśliwiony tym faktem. - Niezmiennie się cieszę, że po raz kolejny dostałem szansę zaprezentowania się w Zagłębiu. Mam nadzieję, że taki sam humor będzie mi dopisywał po zakończeniu bieżącej kampanii. Na pewno wróciłem tutaj, aby wywalczyć sobie pierwszy skład. Teraz wszystko w mojej głowie i nogach. Zrobię wszystko, by pomóc ukochanemu klubowi w utrzymaniu się w Ekstraklasie - zaznacza Dawid, nazywany od wieku juniorskiego Denwerem.

Dawid Ryndak w barwach Puszczy Niepołomice w sezonie 2017/2018 oraz jesienią 2018 roku rozegrał łącznie 55 meczów i strzelił w nich 5 bramek. Wcześniej miał na koncie m.in. występy w Legionovii Legionowo, a także mazowieckim Dolcanie Ząbki.

 Ernest Chalimoniuk

Źródło:

zaglebie.eu


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI