TRANSFERY

Oficjalnie: Legia Warszawa kupiła duet młodzieżowców


12 STYCZNIA 2019, 17:29


KACPER KOSTORZ
KACPER SKIBICKI
LEGIA WARSZAWA SA
EKSTRAKLASA
POLSKA
TRANSFERYPopularni Wojskowi zaprezentowali najnowsze nabytki.

Legia Warszawa za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej poinformowała o pozyskaniu na zasadzie transferów definitywnych duetu nowych zawodników - Kacpra Kostorza z pierwszoligowego Podbeskidzia Bielsko-Biała oraz Kacpra Skibickiego z drugoligowej Olimpii Grudziądz. Obydwaj piłkarze najbliższe pół roku spędzą jednak w dotychczasowych klubach w formie wypożyczenia.

Kacper Kostorz to 19-letni utalentowany ofensywny pomocnik, który z mistrzem Lotto Ekstraklasy podpisał umowę ważną do 30 czerwca 2022 roku, natomiast Kacper Skibicki jest 17-letnim perspektywicznym prawym napastnikiem, którego kontrakt będzie obowiązywał do 31 grudnia 2021 roku. Ten pierwszy kosztował około 250 tysięcy euro, a szczegółów transakcji z udziałem tego drugiego nie ujawniono.

- Wybierając Legię, postawili sobie poprzeczkę najwyżej w kraju, co pokazuje, jak ambitnymi są osobami. Monitorowaliśmy ich od dawna - powiedział o młodych zawodnikach Radosław Kucharski, czyli dyrektor sportowy drużyny ze stolicy.

 Ernest Chalimoniuk

Źródło:

legia.com


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI