TRANSFERY

Oficjalnie: Ognjen Gnjatić przechodzi do Korony Kielce


12 STYCZNIA 2019, 17:06


OGNJEN GNJATIĆ
KORONA KIELCE
RODA KERKRADE
LOTTO EKSTRAKLASA
POLSKA
TRANSFERYOgnjen Gnjatić został nowym zawodnikiem Korony Kielce.

27-letni defensywny pomocnik związał się z kieleckim zespołem dwuletnią umową. Piłkarz z Bośni i Hercegowiny posiada także chorwackie obywatelstwo. Poprzednim klubem nowego zawodnika Korony była występująca w drugiej lidze holenderskiej Roda JC Kerkrade. W aktualnym sezonie 27-latek rozegrał dla niej 14 spotkań.

- Jestem bardzo szczęśliwy, że podpisałem kontrakt z Koroną. Wybrałem ten klub, ponieważ nasze negocjacje były bardzo szybkie i konkretne. Myślę, że poziom Lotto Ekstraklasy jest naprawdę wysoki. Ambicje moje oraz klubu są podobne. Mam nadzieję, że wejdziemy do grupy mistrzowskiej i zakwalifikujemy się do europejskich pucharów - stwierdził tuż po złożeniu podpisu pod umową Ognjen Gnjatić. 

Bośniak z chorwackim paszportem zanim rozpoczął negocjacje transferowe, zaciągnął opinii na temat kieleckiego klubu. - Rozmawiałem z Adnanem Kovaceviciem. Mówił mi same dobre rzeczy o Koronie i atmosferze w klubie. To także był argument za tym, żebym przyszedł do Kielc. Mam nadzieję, że drużyna pomoże mi w szybkiej adaptacji w zespole - mówi nabytek Żółto-Czerwonych.

 Ernest Chalimoniuk

Źródło:

korona-kielce.pl


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI