TRANSFERY

Oficjalnie: Lech Poznań sprowadził Juliusza Letniowskiego


11 STYCZNIA 2019, 14:21


JULIUSZ LETNIOWSKI
LECH POZNAŃ
BYTOVIA BYTÓW
LOTTO EKSTRAKLASA
POLSKA
TRANSFERYJuliusz Letniowski został zawodnikiem Lecha Poznań. 20-letni pomocnik związał się z popularnym Kolejorzem trzy i półletnią umową z możliwością przedłużenia.

Letniowski jest wychowankiem Lechii Gdańsk, w której występował od piątego roku życia. 20-latek to ofensywny pomocnik, przez ostatnie pół roku grał w zespole Bytovii Bytów, dla której w 19 spotkaniach strzelił 7 goli i zanotował 3 asysty. W swojej karierze reprezentował również barwy pomorskiego Bałtyku Gdynia.

Zadowolony z czekających go nowych wyzwań jest również sam wychowanek Lechii Gdańsk. - Podpisanie kontraktu to dla mnie spore przeżycie, Lech jest potężnym klubem. Cieszę się, że ktoś mnie tutaj dostrzegł, a ja jestem gotowy do ciężkiej pracy. Myślę, że każdy kibic Lecha liczy na mistrzostwo Polski. Z takim potencjałem jest to realne. Przychodzę tutaj, aby zostać mistrzem - mówi piłkarz.

Letniowski to pierwszy zawodnik, który w zimowym okienku transferowym trafił do Lecha Poznań. Piłkarz już w poniedziałek rozpocznie przygotowania z Kolejorzem.

 Ernest Chalimoniuk

Źródło:

lechpoznan.pl


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI