TRANSFERY

Oficjalnie: Widzew Łódź znów pozyskał Adama Radwańskiego


09 STYCZNIA 2019, 15:55


ADAM RADWAŃSKI
WIDZEW ŁÓDŹ
RAKÓW CZĘSTOCHOWA
WISŁA PŁOCK
POLSKA
TRANSFERY20-letni pomocnik związał się z łódzkim zespołem na dwa i pół roku roku z opcją przedłużenia kontraktu o rok. To premierowa transakcja Widzewa w 2019 roku.

Adam Radwański wraca na aleję Józefa Piłsudskiego 138 po roku przerwy, który spędził w Rakowie Częstochowa. Wcześniej był wypożyczony do Widzewa w 2017 roku. W tym czasie rozegrał w czerwono-biało-czerwonych barwach 32 spotkania, w których strzelił trzy gole. Teraz przechodzi do łódzkiego klubu definitywnie. Od czwartku odbywał niezbędne testy sprawnościowe oraz badania medyczne. We wtorek po południu podpisał 2,5-letnią umowę z opcją przedłużenia o kolejny rok.

- Cieszę się, że wracam na al. Piłsudskiego. Tęskniłem za kibicami, tym pięknym stadionem, pełnymi trybunami. Jestem zadowolony, że znów jestem widzewiakiem. Mam nadzieję, iż szybko stanę się ważnym ogniwem tej drużyny. Zdaję sobie sprawę, że za darmo nic nie dostanę, dlatego będę chciał na treningach pokazać, że zasługuję na grę w pierwszym składzie - powiedział perspektywiczny zawodnik.

- Konkurencja jest duża. Znam piłkarzy Widzewa, bo na bieżąco śledziłem wyniki i w miarę możliwości oglądałem mecze. Czeka mnie trudne zadanie, któremu chciałbym sprostać. Najważniejsze jest to, iż nabrałem doświadczenia - dodał.

 Ernest Chalimoniuk

Źródło:

widzew.com


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI