POLSKA

Oficjalnie: Lech Poznań zwolnił Ivana Djurdjevicia


04 LISTOPADA 2018, 21:20


IVAN DJURDJEVIĆ
DARIUSZ ŻURAW
KKS LECH POZNAŃ
LECHIA GDAŃSK
EKSTRAKLASA
POLSKAPo przegranym wynikiem 0:1 meczu w ramach 14. kolejki Ekstraklasy z Lechią Gdańsk Ivan Djurdjević przestał pełnić funkcję pierwszego trenera Lecha Poznań.

Szkoleniowcem, który przejmie jego rolę do czasu zatrudnienia nowego sztabu będzie Dariusz Żuraw (od sezonu 2018/2019 z powodzeniem prowadzi drużynę rezerw Kolejorza). - Dziękujemy trenerowi Djurdjeviciowi za podjęcie się tego trudnego zadania i życzymy powodzenia w dalszej karierze - mówi Tomasz Rząsa.

- Żegnamy się z pełnym szacunkiem, bo Ivan bez wątpienia jest postacią niezwykle ważną dla klubu. Rozmowy z potencjalnymi kandydatami na posadę pierwszego menedżera trwają, dlatego do czasu ich zakończenia seniorską drużyną będzie się opiekował trener Dariusz Żuraw - dodał dyrektor sportowy Lecha Poznań.

Dotychczasowy szkoleniowiec drugiego zespołu na Bułgarską pierwszy raz trafił w kampanii 14/15, kiedy dołączył do sztabu Macieja Skorży. Szczegóły dotyczące ekipy szkoleniowej Dariusza Żurawia zostaną przedstawione w osobnym komunikacie.

 Ernest Chalimoniuk

Źródło:

lechpoznan.pl


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI