POLSKA

Oficjalnie: Dariusz Dudek odchodzi z Zagłębia Sosnowiec


08 PAŹDZIERNIKA 2018, 19:29


DARIUSZ DUDEK
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
LECHIA GDAŃSK
LOTTO EKSTRAKLASA
1 LIGA
POLSKADariusz Dudek przestał pełnić funkcję trenera Zagłębia Sosnowiec. Po porażce rezultatem 1:4 w spotkaniu z Lechią Gdańsk szkoleniowiec zrezygnował ze stanowiska.

- Trener Dariusz Dudek w zaistniałej sytuacji sportowej sam podjął decyzję o rezygnacji. Po długich rozmowach trwających od sobotniej nocy po ostatnim meczu, aż do poniedziałkowego popołudnia, nie miałem pełnego przekonania, żeby nakłaniać menedżera do zmiany werdyktu - powiedział Marcin Jaroszewski.

- Rozstaliśmy się tak naprawdę w smutnej atmosferze, bez przeświadczenia, że na pewno zrobiliśmy dobrze, albo źle - dodaje prezes Zagłębia Sosnowiec. Dariusz Dudek został trenerem Czerwono-Zielono-Białych 21 sierpnia 2017 roku, przejmując drużynę z rąk Dariusza Banasika. W tym tygodniu poznamy nazwisko nowego szkoleniowca.

Zarząd śląskiego klubu w specjalnym oświadczeniu podziękował dotychczasowemu menedżerowi za pracę włożoną w prowadzenie zespołu, a przede wszystkim za wywalczony awans do Lotto Ekstraklasy i życzył powodzenia w dalszej karierze trenerskiej.

 Ernest Chalimoniuk

Źródło:

zaglebie.eu


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI