TRANSFERY

Oficjalnie: Marc Cucurella wypożyczony przez Eibar


05 WRZEŚNIA 2018, 22:02


MARC CUCURELLA
EIBAR
FC BARCELONA
LA LIGA
PRIMERA DIVISION
HISZPANIA
TRANSFERY20-latek przenosi się na Ipurua Municipal Stadium.

Eibar za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej poinformował o pozyskaniu na zasadzie sezonowego wypożyczenia (plus opcja transakcji definitywnej) Marca Cucurelli z FC Barcelony. Lewy obrońca po pozytywnym przejściu testów medycznych związał się z nowym pracodawcą kontraktem obowiązującym do 30 czerwca 2019 roku.

Młodzieżowy reprezentant Hiszpanii występował w barwach drużyny popularnej Blaugrany od lipca 2012 roku, kiedy to trafił do akademii mistrza La Liga z innej katalońskiej ekipy - Espanyolu Barcelona, gdzie stawiał pierwsze piłkarskie kroki. Dotychczas dla seniorskiego zespołu z Camp Nou zdołał rozegrać tylko jeden mecz.

Marc Cucurella w 38 spotkaniach poprzedniej kampanii strzelił 1 bramkę i zanotował 4 asysty. Portal "Transfermarkt.de" wycenia perspektywicznego defensora na 5 milionów euro.

Aktualizacja: Eibar zdecydował się na wykupienie karty zawodniczej Marca Cucurelli za 2 miliony euro, ale spekuluje się, że FC Barcelona znów go odkupi za 4 miliony euro i być może sprzeda za jeszcze większą kwotę.

 Redakcja

Źródło:

sdeibar.com


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI