TRANSFERY

Oficjalnie: Kamil Zapolnik napastnikiem Górnika Zabrze


01 WRZEŚNIA 2018, 19:59


KAMIL ZAPOLNIK
GÓRNIK ZABRZE
GKS TYCHY
LOTTO EKSTRAKLASA
FORTUNA 1 LIGA
TRANSFERY25-letni snajper Kamil Zapolnik został nowym piłkarzem Górnika. Grający dotychczas w GKS-ie Tychy zawodnik trafił do Zabrza w ramach transferu definitywnego odpłatnego.

Mierzący 182 centymetry wzrostu Kamil Zapolnik urodził się 9 września 1992 roku w Białymstoku. Pierwsze piłkarskie kroki stawiał w miejscowym Włókniarzu. Swoją karierę kontynuował w Jagiellonii Białystok, grając najpierw w zespole juniorów, a następnie w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy.

Seniorskie szlify zdobywał w kolejnej drużynie - Olimpii Zambrów - gdzie prezentował bardzo wysoką skuteczność. W ciągu dwóch i pół roku występów w II oraz III lidze strzelił niemal pięćdziesiąt bramek. W Suwałkach w 60 meczach trafiał do bramki rywali 20 razy. Do GKS-u Tychy przeniósł się przed sezonem 2017/2018, zdobywając w jego trakcie 8 goli.

W bieżących rozgrywkach dwukrotnie zdążył wpisać się na listę strzelców. Trafiał w spotkaniach z Odrą Opole i Termaliką Bruk-Bet Nieciecza. Zawodnik podpisał z Górnikiem dwuletnią umowę z opcją możliwości przedłużenia przez klub.

 Redakcja

Źródło:

gornikzabrze.pl


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI