TRANSFERY

Kamil Grosicki wznowił negocjacje z Bursasporem


31 SIERPNIA 2018, 11:59


KAMIL GROSICKI
BURSASPOR
HULL
CHAMPIONSHIP
ANGLIA
TURCJA
POLSKA
TRANSFERYWciąż niejasna jest przyszłość 30-latka.

Według najnowszych informacji mediów, Kamil Grosicki podczas aktualnego letniego okienka transferowego może przenieść się z Hull City do Bursasporu. Przewidywano, iż prawoskrzydłowy ostatecznie zostanie w Anglii, ale zawodnik dzisiaj nad ranem poleciał do Turcji, bowiem nastąpił przełom w negocjacjach. O Polaka do niedawna zabiegał również grecki Panathinaikos Ateny.

Popularny Grosik występuje w barwach Tygrysów od stycznia 2017 roku, kiedy to trafił na Wyspy Brytyjskie za 9 milionów euro ze Stade Rennes. Jego drużyna szybko spadła z Premier League i wydawało się, że piłkarz nie będzie już dłużej grać w Championship. Etatowy reprezentant Biało-Czerwonych wcześniej przywdziewał jeszcze koszulkę m.in. Sivassporu czy Jagiellonii Białystok.

Kamil Grosicki w 38 spotkaniach poprzedniej kampanii strzelił 9 bramek oraz zanotował 6 asyst. Portal "Transfermarkt.de" wycenia ofensywnego zawodnika na 7 milionów euro. Przypomnijmy, iż wychowanek Pogoni Szczecin nie znalazł się wśród pierwszych powołań Jerzego Brzęczka.Redakcja

Źródło:

Fanatik


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI