TRANSFERY

Oficjalnie: Arkadiusz Woźniak wzmocnieniem GKS-u Katowice


21 SIERPNIA 2018, 00:18


ARKADIUSZ WOŹNIAK
GKS KATOWICE
ZAGŁĘBIE LUBIN
FORTUNA 1 LIGA
POLSKA
TRANSFERYNowym napastnikiem GieKSy został Arkadiusz Woźniak.

28-letni zawodnik związał się z GKS-em Katowice umową, która będzie obowiązywała przez dwa sezony. Napastnik trafił do Katowic na zasadzie transferu definitywnego z Zagłębia Lubin. Woźniak był związany z tym klubem niemal przez całą seniorską karierę. W sumie dla Zagłębia rozegrał w Ekstraklasie 169 meczów, w których zdobył 24 gole. W poprzednim sezonie zaliczył 28 występów.

Co ciekawe, w dorobku ma dwa awanse do Ekstraklasy - z Górnikiem Łęczna, gdzie występował na półrocznym wypożyczeniu w 2014 roku oraz z Zagłębiem Lubin w 2015 roku. - Czekaliśmy do ostatniej chwili na okazję pozyskania piłkarza, który jest w pełni przygotowany do grania i przepracował cały okres przygotowawczy, a do tego grał od wielu lat regularnie na poziomie Ekstraklasy, będąc bardzo ważną postacią nie tylko drużyny, ale i klubu - podkreśla Tadeusz Bartnik.

- Arkadiusz Woźniak wpisuje się w koncepcję stawiania na zawodników przebojowych, walecznych oraz o dobrych parametrach motorycznych, co jest dla nas niezwykle istotne - dodał dyrektor sportowy GKS-u Katowice.

 Redakcja

Źródło:

gkskatowice.eu


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI