TRANSFERY

Oficjalnie: Jakub Miszczuk bramkarzem Jagiellonii Białystok


08 SIERPNIA 2018, 15:37


JAKUB MISZCZUK
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
STOMIL OLSZTYN
LOTTO EKSTRAKLASA
TRANSFERYJakub Miszczuk został w środę nowym bramkarzem Jagiellonii. 28-letni golkiper podpisał z białostockim klubem kontrakt do końca obecnego sezonu.

Miszczuk, wychowanek Salosu Sokołów Podlaski, w ostatnim sezonie bronił barw pierwszoligowego Stomilu Olsztyn (nie rozegrał żadnego oficjalnego spotkania), a wcześniej występował również w takich klubach, jak KS Piaseczno, MSP Szamotuły, Arka Nowa Sól, Warta Poznań, Śląsk Wrocław, Zagłębie Sosnowiec, Nielba Wągrowiec, Lech Poznań, Arka Gdynia czy Ruch Chorzów.

- W ostatnim czasie byłem bez klubu i dwa tygodnie temu przyjechałem do Jagiellonii na testy. Wiedziałem, że Luka Gugeszaszwili odchodzi na wypożyczenie. Dostałem propozycję kontraktu z klubu i zdecydowałem się tu pozostać - mówił Miszczuk po podpisaniu kontraktu z Jagiellonią.

- Chcę ciężko pracować na każdym treningu. Indywidualne cele wolę zostawić dla siebie, ale bardzo dobrze współpracuje mi się z trenerem Pawłem Primelem, od którego mogę się jeszcze wiele nauczyć, tak samo jak od doświadczonych bramkarzy Jagiellonii – Mariana Kelemena i Grześka Sandomierskiego, którzy rozegrali wiele meczów w Ekstraklasie. Z Marianem miałem okazję wcześniej spotkać się na kilku treningach w Śląsku Wrocław, gdy występowałem w barwach tego klubu w Młodej Ekstraklasie - dodawał 28-letni bramkarz.

 Redakcja

Źródło:

jagiellonia.pl


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI