INNE

Andrzej Twarowski wraca do NC+


18 LIPCA 2018, 16:58


ANDRZEJ TWAROWSKI
KRZYSZTOF MARCINIAK
CANAL+ SPORT
LIGA+ EXTRA
ZAPINAMY PASYJeden z najpopularniejszych dziennikarzy sportowych w Polsce, Andrzej Twarowski, wraca do NC+. Będzie komentował mecze angielskiej Premier League, a także współprowadził z Krzysztofem Marciniakiem program Liga+ Extra.

- To bardzo dobra wiadomość dla naszych abonentów. Platforma NC+ to nie tylko bogata oferta sportowa, ale także najlepsi dziennikarze. Mamy grono świetnych komentatorów i fachowców, cieszę się, że Andrzej je uzupełni - powiedziała Edyta Sadowska, wiceprezes zarządu NC+ do spraw programowych.

- Bardzo się cieszę, że ponownie będę miał szansę pracować w najlepszej sportowej telewizji w Polsce i robić to, co kocham. Zbliżający się sezon Lotto Ekstraklasy zapowiada się niezwykle ciekawie, więc w Lidze+ Extra z pewnością nie zabraknie tematów do rozmów. Z kolei w sierpniu na boiska wracają piłkarze Premier League z wieloma bohaterami mistrzostw świata w Rosji. Już teraz zapraszam do Canal+ na największe sportowe emocje - wyznał Andrzej Twarowski.

Platforma NC+ to najnowocześniejsza platforma telewizyjna w Polsce. W swojej ofercie sportowej posiada prawa do Lotto Ekstraklasy, Premier League, La Liga Santander, Bundesligi, siatkarskiej Ligi Mistrzów CEV, koszykarskiej NBA, EHF Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych, PGNIG Superligi, PGE Ekstraligi - najlepszej żużlowej ligi świata, cyklu Speedway Grand Prix, rajdowych mistrzostw świata WRC, Pucharu Sześciu Narodów w rugby oraz wielkoszlemowych turniejów golfowych.

 Redakcja

Źródło:

canalplus.pl


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI