TRANSFERY

Oficjalnie: Górnik Zabrze pozyskał Wiktora Biedrzyckiego


08 LIPCA 2018, 23:14


WIKTOR BIEDRZYCKI
GÓRNIK ZABRZE
STOMIL OLSZTYN
NICE 1 LIGA
POLSKA
TRANSFERYTrójkolorowi przedstawili nowego zawodnika.

Górnik Zabrze za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej poinformował o pozyskaniu na zasadzie wolnego transferu Wiktora Biedrzyckiego ze Stomilu Olsztyn. Dwudziestolatek po pozytywnym przejściu testów medycznych związał się z utytułowanym klubem kontraktem obowiązującym do 30 czerwca 2019 roku.

Wiktor Biedrzycki urodził się w Olsztynie. Przez większą część swojej krótkiej kariery piłkarskiej związany był ze Stomilem. Mimo młodego wieku zdobył już niemałe doświadczenie na zapleczu Ekstraklasy. W Nice I Lidze rozegrał 52 mecze, w których zdobył 4 bramki i zaliczył 5 asyst. Wiktor jest nominalnym defensywnym pomocnikiem, mogącym jednak grać również na środku obrony. To głównie na tej pozycji występował w ostatnim sezonie.

Młody obrońca znajduje się w kręgu zainteresowań trenera kadry U-21, Czesława Michniewicza. W dniach 21-23 maja wspólnie z Adamem Ryczkowskim, wziął udział w zgrupowaniu młodzieżówki w Bydgoszczy. Wraz z końcem czerwca wygasł jego kontrakt z poprzednim zespołem, Stomilem Olsztyn.

 Redakcja

Źródło:

gornikzabrze.pl


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI