POLSKA

Oficjalnie: Przemysław Cecherz szkoleniowcem Chojniczanki Chojnice


12 CZERWCA 2018, 22:55


PRZEMYSŁAW CECHERZ
KRZYSZTOFA BREDE
CHOJNICZANKA CHOJNICE
NICE 1 LIGA
POLSKAZarząd Chojniczanki Chojnice poinformował, że nowym trenerem pierwszego zespołu będzie Przemysław Cecherz. Umowa ze szkoleniowcem została podpisana na rok.

Przemysław Cecherz ostatnio prowadził KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, z którym zajmuje trzecie miejsce w tabeli III Ligi grupy 4. W klubie z Ostrowca Świętokrzyskiego pracował od 19 grudnia 2017 roku i średnia punktów jego zespołu to 2,13 pkt na spotkanie. Łączny bilans to 15 meczów, z których dziewięć zakończyło się wygraną KSZO, pięć remisami, a jeden porażką.

Wcześniej nowy trener Chojniczanki prowadził m.in. Widzewa Łódź, Świt Nowy Dwór Mazowiecki, Raków Częstochowa, GKS Tychy czy Kolejarza Stróże. To właśnie w tym ostatnim klubie pracował na zapleczu Ekstraklasy i już po pierwszym sezonie zajmował czwartą pozycję w końcowej tabeli, co było wtedy dużym sukcesem klubu ze Stróży.

Drużyna z Chojnic minioną kampanię Nice 1 Ligi z 56 oczkami na koncie zakończyła na 3. miejscu. Celem Chojniczanki na przyszły sezon będzie awans do najwyższej klasy rozgrywkowej.

 Redakcja

Źródło:

mkschojniczanka.pl


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI