TRANSFERY

Oficjalnie: Jarosław Kubicki przeszedł do Lechii Gdańsk


11 CZERWCA 2018, 22:35


JAROSŁAW KUBICKI
LECHIA GDAŃSK
ZAGŁĘBIE LUBIN
LOTTO EKSTRAKLASA
POLSKA
TRANSFERYJarosław Kubicki podpisał kontrakt z Lechią Gdańsk. 22-letni pomocnik związał się z Biało-Zielonymi 3-letnią umową.

Jarosław Kubicki to wychowanek Zagłębia Lubin, w którym występował od 2008 roku. W seniorach zadebiutował w sezonie 2013/2014 i do tej pory rozegrał 90 spotkań w Ekstraklasie, w których strzelił sześć bramek.

W minionym sezonie wystąpił w 26 meczach ligowych i czterech Pucharu Polski. Nowy środkowy pomocnik Lechii ma na swoim koncie także sześć meczów w młodzieżowej reprezentacji Polski. Kubicki będzie występował w Biało-Zielonych barwach z numerem sześć na koszulce.

- Myślę, iż związanie się z Lechią jest moim dobrym wyborem. Zmiana otoczenia była dodatkowym bodźcem, bardzo podoba mi się stadion, to chyba najlepszy stadion w Ekstraklasie - powiedział po podpisaniu kontraktu nowy zawodnik Lechii Gdańsk.

- Mam nadzieję, że uda mi się tu rozwinąć, zrobić kolejny krok w rozwoju piłkarskim. Wiem, że czeka mnie trudna rywalizacja o miejsce w składzie, ale patrzę na to z innej strony. Konkurencja pozytywnie wpływa na rozwój, pozwala stać się lepszym zawodnikiem - dodał.

 Redakcja

Źródło:

lechia.pl


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI