TRANSFERY

Oficjalnie: Mariusz Pawełek golkiperem GKS-u Katowice


07 CZERWCA 2018, 14:35


MARIUSZ PAWEŁEK
GKS KATOWICE
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
WISŁA KRAKÓW
NICE 1 LIGADoświadczony bramkarz, mający w dorobku trzy tytuły mistrza Polski, został nowym zawodnikiem GieKSy.

37-letni Pawełek związał się z GKS-em umową, która będzie obowiązywała przez najbliższe dwa sezony. Piłkarz swoją karierę rozpoczynał w Silesii Lubomia. W Ekstraklasie debiutował w barwach Odry Wodzisław. W latach 2006-2010 reprezentował Wisłę Kraków, z którą święcił największe sukcesy m.in. zdobycie trzech tytułów mistrzowskich.

W trakcie swojej kariery bronił także barw tureckich klubów Konyaspor, Rizespor i Demirspor. W latach 2014-17 był podstawowym bramkarzem ekstraklasowego Śląska Wrocław. W ostatnim sezonie rozegrał 12 meczów dla Jagiellonii Białystok i pomógł jej w wywalczeniu tytułu wicemistrza Polski. Dodajmy, że na koncie ma także 4 występy dla reprezentacji Polski.

- Mariusz Pawełek to ogromne doświadczenie, charyzma i niezwykłe osiągnięcia. Mamy nadzieję, że wszystko to zaprocentuje w GKS-ie Katowice. Do naszej drużyny chcemy pozyskać zawodników o najróżniejszych parametrach. Nasz nowy bramkarz daje nam bardzo wiele w tym zakresie. Podpisanie tego kontraktu to zatem w pełni świadomy wybór - mówi Tadeusz Bartnik, dyrektor sportowy GKS-u.

 Redakcja

Źródło:

gkskatowice.eu


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI