TRANSFERY

Oficjalnie: Adrian Danek graczem Cracovii


05 CZERWCA 2018, 11:47


ADRIAN DANEK
CRACOVIA
SANDECJA NOWY SĄCZ
LOTTO EKSTRAKLASA
POLSKA
TRANSFERYCracovia ma nowego zawodnika. Adrian Danek związał się z Pasami 3-letnim kontraktem. Do tej pory zawodnik występował w Sandecji Nowy Sącz.

Adrian Danek na zasadzie transferu definitywnego dołączył do Pasów i podpisał kontrakt obowiązujący do 2021 roku. Nowy zawodnik Cracovii w Sandecji Nowy Sącz występował na pozycji pomocnika. - Grywałem na prawej pomocy i prawej obronie, mogę grać na obu pozycjach. Niezależnie od tego, gdzie będę grać, to dam z siebie wszystko - przyznaje Adrian Danek.

- Cracovia to klub z tradycjami. Będę chciał pomóc drużynie w osiąganiu celów - dodał. Urodzony w 1994 roku piłkarz jest wychowankiem Dunajca Nowy Sącz, jednak ostatnie lata spędził w Sandecji. W Lotto Ekstraklasie rozegrał 32 spotkania, w których zdobył 3 bramki.

O nowym graczu Pasów bardzo pochlebnie wypowiada się także trener Cracovii. - Bardzo nam zależało na pozyskaniu tego zawodnika - powiedział szkoleniowiec Pasów, Michał Probierz. - Przychodzi do nas jako prawy obrońca, jednak zdajemy sobie sprawę, że jest to uniwersalny zawodnik i może grać również jako prawy pomocnik - dodał.

 Redakcja

Źródło:

cracovia.pl


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI