TRANSFERY

Oficjalnie: Maciej Gostomski golkiperem Cracovii


01 CZERWCA 2018, 18:05


MACIEJ GOSTOMSKI
CRACOVIA
KORONA KIELCE
LOTTO EKSTRAKLASA
POLSKA
TRANSFERYKolejnym zawodnikiem, którego będziemy mogli podziwiać w barwach Cracovii, jest Maciej Gostomski. Bramkarz związał się z najstarszym klubem sportowym w Polsce trzyletnim kontraktem.

- Bardzo się cieszę, iż doszło do porozumienia oraz że szkoleniowiec Michał Probierz darzy mnie zaufaniem. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, żeby pokazać się z jak najlepszej strony, obiecuję dawać z siebie wszystko na treningach - powiedział nowy zawodnik krakowskiego zespołu.

Maciej Gostomski urodził się 27 września 1988 roku w Kartuzach, gdzie rozpoczął przygodę z piłką w miejscowej Kartuzi. Ma na swoim koncie mistrzostwo Polski oraz superpuchar wywalczony w barwach Lecha Poznań w sezonie 2014/15. Przez ostatnie dwa lata związany był z kielecką Koroną. Maciej rozegrał trzy mecze w reprezentacji Polski do lat 19.

- Cieszymy się, że Maciek do nas dołączył. Jego obecność na pewno zwiększy rywalizację zawodników na pozycji bramkarza. Oczywiście mam na uwadze to, iż ostatnio nie bronił, ale odbudujemy jego formę - skomentował trener Michał Probierz.

 Redakcja

Źródło:

cracovia.pl


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI