HISZPANIA

Zinedine Zidane odpocznie od pracy szkoleniowca


31 MAJA 2018, 19:33


ZINEDINE ZIDANE
FLORENTINO PEREZ
REAL MADRYT
LA LIGA
PRIMERA DIVISION
HISZPANIA45-latek zabrał głos w sprawie przyszłości.

Zinedine Zidane na specjalnie zwołanej konferencji prasowej sensacyjnie poinformował dziennikarzy, że rezygnuje z posady szkoleniowca Realu Madryt. Legendarny piłkarz jako trener Los Blancos trzykrotnie wygrał Ligę Mistrzów, raz sięgnął po mistrzostwo La Liga, dwukrotnie zdobył Klubowe Mistrzostwo Świata oraz dwa razy triumfował w Superpucharze Europy, co jest imponującą kolekcją.

- Nie będę teraz trenował innego klubu. Na razie podjąłem decyzję, że zrobię sobie rok przerwy. Nie szukam innej drużyny. Rozmawiałem z Sergio Ramosem, by oznajmić chłopakom, co się stanie. Życzył mi szczęścia na dalszą drogę, a ja powiedziałem mu, co znaczy dla Realu Madryt. To lider i kapitan. Dzielenie trzech lat z nim było przyjemnością - powiedział Zizou.

- Zawodnicy nie mają nic wspólnego z moim odejściem. Ja po prostu myślę, iż po trzech latach trudno dalej robić to samo, szczególnie po trzech wygranych edycjach Champions League z rzędu. Nie widziałem jasnej szansy na triumfowanie w kolejnym sezonie. Temu zespołowi jest potrzebna zmiana na ławce szkoleniowej - dodał francuski menedżer.Redakcja

Źródło:

realmadrid.com


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI