TRANSFERY

Oficjalnie: Jakub Czerwiński na stałe w Piaście Gliwice


30 MAJA 2018, 19:03


JAKUB CZERWIŃSKI
PIAST GLIWICE
LEGIA WARSZAWA
LOTTO EKSTRAKLASA
POLSKAW środę Piast Gliwice skorzystał z opcji pierwokupu Jakuba Czerwińskiego z Legii Warszawa. 26-latek związał się z Niebiesko-Czerwonymi kontraktem do końca czerwca 2021 roku.

Podczas ostatniego zimowego okienka transferowego Jakub Czerwiński trafił do Piasta na zasadzie wypożyczenia z Legii Warszawa. W umowie zapisano opcję pierwokupu, z której gliwicki klub postanowił skorzystać. Nieoficjalnie mówi się, iż kwota transakcji wyniosła około 275 tysięcy euro.

- Cieszę się, że tak potoczyła się moja sytuacja. Przez ten okres, który występowałem w Piaście zdobyłem zaufanie i zdecydowano się mnie zakontraktować na dłużej. Jestem przekonany, że trudne doświadczenia z ubiegłego sezonu potraktujemy jako lekcję i będziemy mocniejszą drużyną - powiedział Jakub Czerwiński.

26-letni obrońca w barwach Piasta rozegrał łącznie 15 spotkań, w których zdobył jednego gola. Były młodzieżowy reprezentant Polski wcześniej występował także w takich zespołach jak m.in. Pogoń Szczecin czy Bruk-Bet Termalica Nieciecza.

 Redakcja

Źródło:

piast-gliwice.eu


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI