ANGLIA

Oficjalnie: Santi Cazorla odchodzi z Arsenalu


21 MAJA 2018, 20:06


SANTI CAZORLA
ARSENAL
VILLARREAL
PREMIER LEAGUE
ANGLIA
HISZPANIA
TRANSFERY33-latek na pewno zmieni otoczenie.

Arsenal za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej poinformował o tym, że Santi Cazorla po sześciu latach opuszcza północny Londyn. Doświadczony zawodnik najprawdopodobniej przeniesie się do Villarrealu, gdzie będzie kontynuował swoją karierę.

Środkowy pomocnik podobno odbędzie okres przygotowawczy do nowego sezonu z hiszpańskim klubem i jeśli zaprezentuje się na nim wystarczająco dobrze, to podpisze kontrakt z Żółtą Łodzią Podwodną.

Umowa wychowanka Realu Oviedo z popularnymi Kanonierami wygaśnie 30 czerwca 2018 roku, więc ofensywny piłkarz na Estadio de la Ceramica trafiłby na zasadzie wolnej transakcji. Przypomnijmy, iż 78-krotny reprezentant La Furia Roja grał w Villarrealu już w latach 2004-2006 oraz 2007-2011.

Santi Cazorla w kampanii 2017/2018 nie rozegrał żadnego spotkania, ponieważ zmagał się z poważnym urazem kostki, a następnie groźną infekcją. Arsenal zaproponował Hiszpanowi dołączenie do sztabu szkoleniowego, ale trzydziestotrzylatek chce jeszcze występować na boisku.Redakcja

Źródło:

Football Espana


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI