TRANSFERY

Rozchwytywany Krzysztof Piątek


10 MAJA 2018, 09:36


KRZYSZTOF PIĄTEK
BOURNEMOUTH
CRYSTAL PALACE
HUDDERSFIELD TOWN
BURNLEY22-latek jest rozchwytywany na rynku.

Jak poinformował na swoim zweryfikowanym koncie na Twitterze dziennikarz "Przeglądu Sportowego" - Piotr Wołosik, Krzysztof Piątek podczas najbliższego letniego okienka transferowego może przenieść się z Cracovii do angielskiej Premier League.

Usługami środkowego napastnika interesują się cztery brytyjskie kluby - Bournemouth, Crystal Palace, Huddersfield Town, a tkaże Burnley. Warto dodać, żeThe Clarets są rewelacją obecnego sezonu, bowiem aktualnie zajmują wysokie siódme miejsce w tabeli swojej ligi i tym samym powalczą o udział w Europa League.

Krzysztof Piątek w 36 spotkaniach obecnej kampanii zdobył 20 goli i zaliczył 4 asysty, co plasuje go w czołówce najlepszych strzelców Lotto Ekstraklasy. Bramkostrzelny snajper występuje w Cracovii od sierpnia 2016 roku, kiedy to trafił do Krakowa za 500 tysięcy euro z Zagłębia Lubin.

Portal "Transfermarkt.de" wycenia młodzieżowego reprezentanta Polski na 900 tysięcy euro, ale mówi się, iż za kartę zawodniczą wychowanka Lechii Dzierżoniów będzie trzeba zapłacić kilka milionów euro.

 Redakcja

Źródło:

Piotr Wołosik


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI