POLSKA

Oficjalnie: Semir Stilić podpisał nową umowę z Wisłą Płock


09 MAJA 2018, 14:47


SEMIR STILIĆ
WISŁA PŁOCK
LECH POZNAŃ
WISŁA KRAKÓW
LOTTO EKSTRAKLASA
POLSKASemir Stilić związał się z płockim klubem nową roczną umową. Tym samym bośniacki rozgrywający zawodnikiem Wisły pozostanie do 30 czerwca 2019. 

30-letni Stilić piłkarzem Nafciarzy został 4 września 2017, już po oficjalnym zamknięciu letniego okna transferowego. Na debiut przyszło mu czekać blisko miesiąc, ponieważ w meczu z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza (1:0) rozgrywanym 1 października po raz pierwszy pojawił się na boisku w 74. minucie, zmieniając Nico Varelę.

Dotychczas w niebiesko-biało-niebieskiej koszulce Bośniak zagrał 24 razy (1 534 minuty) i w tym czasie czterokrotnie wpisał się na listę strzelców oraz zanotował siedem ostatnich podań. Jedenaście punktów za bramki i asysty pozwala mu obecnie na przewodzenie klubowej klasyfikacji kanadyjskiej w sezonie 2017/2018.

Debiutanckie trafienie w drużynie Jerzego Brzęczka Semir zaliczył 26 listopada w wyjazdowym spotkaniu z Lechem Poznań (1:2). Później do siatki rywali trafiał również przeciwko: Bruk-Bet Termalice Nieciecza (2:1), Śląskowi Wrocław (1:1) oraz Jagiellonii Białystok (3:1).

Warto przy tym pamiętać, że Stilić to kolejny w ostatnim czasie gracz, który przedłużył kontrakt z Wisłą. Tylko pod koniec kwietnia podpisy pod nowymi umowami złożyli także Varela i Patryk Stępiński.

 Redakcja

Źródło:

wisla-plock.pl


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI