SERIE A
WŁOCHY
FRANCJA

22-latek rozegrał kolejne dobre zawody.

Chievo Verona wygrało rezultatem 2:1 z Crotone w domowym spotkaniu w ramach 36. kolejki włoskiej Serie A. Jednego z goli dla gospodarzy w tym meczu zdobył Mariusz Stępiński. Drugą bramkę strzelił Valter Birsa, a honorowe trafienie gościom zapewnił Marco Tumminello.

Czterokrotny reprezentant Polski na boisku zameldował się dopiero w 71. minucie starcia zmieniając na murawie nieskutecznego wówczas Roberto Inglese. Były piłkarz Widzewa Łódź na listę strzelców wpisał się dziesięć minut po wejściu na murawę i dał swojej drużynie cenne trzy punkty.

Mariusz Stępiński w 22 spotkaniach obecnej kampanii zdobył 5 goli oraz zaliczył 1 asystę. Portal "Transfermarkt.de" wycenia zawodnika FC Nantes na 2,5 miliona euro. Przypomnijmy, że ex-gracz Ruchu Chorzów do Chievo Verona jest tylko wypożyczony, ale wydaje się, iż włoska drużyna zdecyduje się na jego definitywne wykupienie.