POLSKA

Oficjalnie: Jarosław Niezgoda na dłużej w Legii Warszawa


26 KWIETNIA 2018, 16:48


JAROSŁAW NIEZGODA
LEGIA WARSZAWA
LOTTO EKSTRAKLASA
POLSKA
TRANSFERY23-latek pozostaje w ekipie Wojskowych.

Legia Warszawa za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej poinformowała o przedłużeniu kontraktu z Jarosławem Niezgodą. Utalentowany piłkarz związał się ze stołecznym klubem na kolejne cztery lata. Nowa umowa obowiązuje zatem do 30 czerwca 2022 roku.

Jarosław Niezgoda jest w obecnym sezonie jednym z najważniejszych i najskuteczniejszych zawodników Legii. Swoimi golami zapewnił Wojskowym wiele punktów, ponadto zdobył bramkę decydującą o awansie Legii do finału Pucharu Polski w starciu z Górnikiem Zabrze. Łącznie rozegrał dla swojego klubu 29 meczów, w których strzelił 13 goli i dwukrotnie asystował.

- Wreszcie zostały dopięte wszystkie formalności i kwestia przedłużenia kontraktu jest już za mną. Bardzo się cieszę, że zostanę w Warszawie na kolejne lata - powiedział Jarosław Niezgoda po przedłużeniu umowy z Legią.

Spekuluje się, iż w kontrakcie snajpera znalazła się rekordowa klauzula wykupu w wysokości nawet 12 milionów euro. Portal "Transfermarkt.de" wycenia młodzieżowego reprezentanta Polski na 850 tysięcy euro.

 Redakcja

Źródło:

legia.com


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI