SERIE A
WŁOCHY
KONTUZJA

Nieprzyjemny uraz dziewiętnastolatka.

Inter Mediolan zgodnie z przewidywaniami wygrał rezultatem 4:0 z Cagliari Calcio w domowym spotkaniu w ramach 33. kolejki włoskiej Serie A. Bramki dla gospodarzy strzelili odpowiednio Joao Cancelo, Mauro Icardi, Marcelo Brozović oraz Ivan Perisić.

W 29. minucie pierwszej połowy tego meczu doszło do groźnej sytuacji - Yann Karamoh startując do dośrodkowanej piłki wpadł na słupek. Na szczęście skończyło się na starchu i młodzieżowemu reprezentantowi Francji nic wielkiego się nie stało. Prawoskrzydłowy uchodzi za jeden z największych talentów w ekipie Nerazzurrich.

Mierzący 185 centymetrów piłkarz w 13 spotkaniach obecnej kampanii zdobył jednego gola. Portal "Transfermarkt.de" wycenia go na 5 milionów euro. Inter Mediolan z 63 punktami na koncie zajmuje aktualnie 3. miejsce w tabeli Serie A.