TRANSFERY

Krzysztof Piątek trafi do Burnley?


14 KWIETNIA 2018, 19:02


KRZYSZTOF PIĄTEK
CRACOVIA
BURNLEY
PREMIER LEAGUE
LOTTO EKSTRAKLASA
TRANSFERY22-latek jest rozchwytywany na rynku.

Jak poinformował na swoim zweryfikowanym koncie na Twitterze dziennikarz "Przeglądu Sportowego" - Piotr Wołosik, Krzysztof Piątek podczas najbliższego letniego okienka transferowego może przenieść się z Cracovii do angielskiej Premier League.

Brytyjska agencja menedżerska o nieujawnionej nazwie złożyła już zapytanie o piłkarza popularnych Pasów, z upoważnienia kilku klubów, między innymi właśnie Burnley. The Clarets są rewelacją obecnego sezonu, bowiem aktualnie zajmują wysokie siódme miejsce w tabeli swojej ligi.

Krzysztof Piątek w 30 spotkaniach obecnej kampanii zdobył 16 goli i zaliczył 4 asysty, co plasuje go w czołówce najlepszych strzelców Lotto Ekstraklasy. Bramkostrzelny snajper występuje w Cracovii od sierpnia 2016 roku, kiedy to trafił do Krakowa za 500 tysięcy euro z Zagłębia Lubin.

Portal "Transfermarkt.de" wycenia młodzieżowego reprezentanta Polski na 900 tysięcy euro, ale mówi się, iż za kartę zawodniczą wychowanka Lechii Dzierżoniów będzie trzeba zapłacić kilka milionów euro.

 Redakcja

Źródło:

Piotr Wołosik


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI