QPR
CHAMPIONSHIP
ANGLIA

29-latek powoli wraca do formy.

Hull City wygrało wynikiem 4:0 z Queens Park Rangers Pawła Wszołka w spotkaniu w ramach 41. kolejki Championship. Jednym z bohaterów tego meczu został Kamil Grosicki, który na boisku zameldował się w 52. minucie i już dziesięć minut później wpisał się na listę strzelców.

Coraz lepsza dyspozycja Grosika to bardzo ważna wiadomość dla selekcjonera reprezentacji Polski - Adama Nawałki, bowiem przed zbliżającymi się mistrzostwami świata w Rosji kadra Biało-Czerwonych ma spory problem z godnym obsadzeniem obydwu skrzydeł.

Kamil Grosicki, który poprzedniego gola dla Hull City strzelił w grudniu, w 33 spotkaniach obecnej kampanii zdobył 6 bramek i zanotował 5 asyst. Portal "Transfermarkt.de" wycenia ex-piłkarza Stade Rennes na 7 milionów euro.