TRANSFERY

Andre Gomes poprosił o zgodę na odejście z FC Barcelony


06 KWIETNIA 2018, 23:30


ANDRE GOMES
FC BARCELONA
AC MILAN
HISZPANIA
PREMIER LEAGUE
SERIE A
WŁOCHY24-latek chce opuścić Dumę Katalonii

Według "Mundo Deportivo", Portugalczyk poprosił zarząd FC Barcelony o zgodę na odejście do innego klubu w zbliżającym się letnim okienku transferowym. Andre Gomes już od dłuższego czasu narzeka na swoje samopoczucie będąc w stolicy Katalonii. Otwarcie mówi, że zmaga się z blokadą i nie czuje się komfortowo.

41-krotny reprezentant Portugalii opuścił Valencię na rzecz Blaugrany w 2016 roku, ostatecznie nie wywołując szczególnego wrażenia na Camp Nou. Z powyższego źródła wynika, iż środkowy pomocnik chciałby spróbować swoich sił w Premier League.

Zainteresowanie nim przejawiają Liverpool, Tottenham Hotspur oraz Manchester United, jednakże to włoski AC Milan wychodzi na prowadzenie, jeśli chodzi o ściągnięcie do siebie środkowego pomocnika. Wydaje się więc, że mistrz Europy najprawdopodobniej wyląduje w Serie A.

W obecnej kampanii Andre Gomes rozegrał 28 spotkań i ani razu nie trafił do siatki przeciwnika. Portal "Tansfermarkt.de" wycenia portugalskiego piłkarza na 15 milionów euro.Sebastian Kowalski

Źródło:

Mundo Deportivo


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI