CHAMPIONS LEAGUE

Tomasz Smokowski będzie komentował Ligę Mistrzów w Polsacie


06 KWIETNIA 2018, 16:10


TOMASZ SMOKOWSKI
POLSAT
CANAL+
CHAMPIONS LEAGUE
LIGA MISTRZÓWTomasz Smokowski, który przez 23 lata pracował w Canal+, jesienią ma przejść do Telewizji Polsat – poinformował portal "Presserwis".

Jak się dowiedział wyżej wspomniany serwis, zasłużony dziennikarz będzie w kanałach Polsatu komentować m.in. mecze piłkarskiej Ligi Mistrzów, do której prawa nadawca nabył od sezonu 2018/2019 (rozgrywki traci platforma NC+). – Nie mam nic do powiedzenia – ucina Tomasz Smokowski.

Dodaje, że do końca sierpnia bieżącego roku obowiązuje go zakaz konkurencji. Dyrektor sportu w Telewizji Polsat Marian Kmita również nie chciał się wypowiadać i odesłał w tej sprawie do rzecznika prasowego Tomasza Matwiejczuka. - Nie będę odnosić się do spekulacji - stwierdza jednak rzecznik.

Tomasz Smokowski jest jednym z najpopularniejszych komentatorów sportowych. Z końcem listopada ubiegłego roku razem z Andrzejem Twarowskim rozstał się z Canal+. Komentował mecze, prowadził magazyn "Liga+ Extra". Od listopada 2011 roku do czerwca 2014 roku był szefem sportu Canal+. 

Smokowski po wygaśnięciu zakazu konkurencji ma także znaleźć się w zespole internetowego radia sportowego "Zapinamypasy.pl", podobnie jak Andrzej Twarowski, którego udział ma być większy.

 Redakcja

Źródło:

press.pl


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI