FRANCJA

Dyrektor sportowy PSG spotkał się z Thibautem Courtoisem


20 MARCA 2018, 13:01


THIBAUT COURTOIS
PSG
CHELSEA
PREMIER LEAGUE
LIGUE 1
FRANCJA
ANGLIA
TRANSFERY25-letni golkiper jest łączony z ekipą Les Parisiens

Minęło jedynie kilka tygodni od zimowego okienka transferowego. Największe europejskie kluby jednak nie próżnują i w dalszym ciągu poszukują wzmocnień, które pomogą im w osiągnięciu sukcesów. Już teraz wykazują swoje zainteresowanie różnymi zawodnikami, którymi chcieliby zasilić swoje szeregi w najbliższej letniej przerwie na transakcje.

Według "Le10Sport", Paris Saint-Germain zainteresowało się belgijskim bramkarzem - Thibautem Courtoisem. Dyrektor sportowy PSG Antero Henrique miał podobno spotkać się z grającym aktualnie w Chelsea piłkarzem, w celu transferowych rozmów. Rozpoczynający swoją karierę w belgijskim Genk golkiper reprezentuje barwy The Blues niezmiennie od 2014 roku i lider Ligue 1 byłby czwartym klubem w jego dotychczasowej karierze.

Wiele osób z otoczenia Les Parisiens wierzy, że wzmocnienie w postaci dwudziestopięciolatka mógłoby rozwiązać problemy związane z pozycją bramkarza. Portal "Transfermarkt.de" wycenia Belga, którego w swoich szeregach widzi również Real Madryt, na 50 milionów euro.Sebastian Kowalski

Źródło:

Le10Sport


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI