POLSKA

Fly Emirates nowym sponsorem Legii Warszawa?


14 MARCA 2018, 21:03


DARIUSZ MIODUSKI
LEGIA WARSZAWA
FLY EMIRATES
QATAR AIRWAYS
LOTTO EKSTRAKLASAWojskowi najpewniej będą mieli wielkiego fundatora.

Według informacji podawanych przez serwis "Business Insider", Legia Warszawa w najbliższym czasie ma pozyskać nowego sponsora. Dariusz Mioduski ostatnio spotkał się z Ambasadorem Zjednoczonych Emiratów Arabskich w Polsce, a tematem ich rozmów podobno była właśnie kwestia sponsorowania mistrzów kraju przez jedną z linii lotniczych, które są obecne na lotnisku im. Fryderyka Chopina.

- Tylko kwestią czasu jest podpisanie umowy przez Legię Warszawa z jedną z linii lotniczych obecnych na warszawskim Lotnisku Chopina. Wysoki wskaźnik sprzedaży w klubie biznesowym to dobra baza dla Fly Emirates czy też Qatar Airways, aby eksponować swoją ofertę lotów do atrakcyjnych destynacji turystycznych, ale też ważnych biznesowych - powiedział Michał Gradzik, partner zarządzający firmy doradczej "Sponsoring Insight". 

- Jako Legia prowadzimy już takie rozmowy i jestem pewien, że nawiążemy współpracę z silną linią lotniczą, ale o szczegółach i terminach nie mogę jeszcze mówić - komentuje sprawę Andrzej Stepanów, dyrektor ds. relacji biznesowych Legii.

 Redakcja

Źródło:

businessinsider.com.pl


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI