TRANSFERY

Robert Lewandowski przejdzie do Manchesteru United?


12 MARCA 2018, 19:01


ROBERT LEWANDOWSKI
MANCHESTER UNITED
BAYERN MONACHIUM
PREMIER LEAGUE
TRANSFERYCzerwone Diabły też chcą zatrudnić Lewego.

Niemiecki magazyn "Kicker" poinformował, że Manchester United jest faworytem w wyścigu o podpis Roberta Lewandowskiego, bowiem angielski klub to jedyny zespół, który złożył oficjalne zapytanie do Bayernu Monachium o zakontraktowanie kapitana reprezentacji Biało-Czerwonych.

Real Madryt, Paris Saint-Germain oraz londyńska Chelsea, czyli inne drużyny, które były wymieniane w kontekście przeprowadzki bramkostrzelnego napastnika, na ten moment nie podjęły takowych kroków. Przypomnijmy, iż polski snajper ostatnio w miejsce Cezarego Kucharskiego zatrudnił Piniego Zahaviego. Słynny agent ma latem pomóc piłkarzowi w zrealizowaniu wymarzonego transferu.

Robert Lewandowski w 35 spotkaniach obecnej kampanii zdobył 32 gole i zaliczył 4 asysty. Portal "Transfermarkt.de" wycenia gwiazdora Bawarczyków na 80 milionów euro, ale mówi się, iż Bayern Monachium może zarobić na sprzedaży Polaka nawet ponad 150 milionów euro.

Umowa dwudziestodziewięciolatka  z mistrzem Niemiec wygasa dopiero 30 czerwca 2021 roku, co jest główną przeszkodą w zrealizowaniu hitowej transakcji.Redakcja

Źródło:

Kicker


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI