Zinedine Zidane: Sergio Ramos trochę się obsrał

REAL MADRYT
EIBAR
HISZPANIA

Niecodzienna sytuacja z udziałem 31-latka.

Real Madryt wygrał wynikiem 2:1 z Eibarem w wyjazdowym spotkaniu w ramach 28. kolejki hiszpańskiej La Liga. Dwie bramki dla Królewskich strzelił Cristiano Ronaldo, natomiast honorowe trafienie gospodarzom zapewnił Ivan Ramis. W 73. minucie tego starcia boisko na chwilę opuścił Sergio Ramos.

Los Blancos wykorzystali już wszystkie zmiany, więc przez dokładnie cztery minuty musieli grać w osłabieniu. Na pozycję środkowego obrońcy przesunął się wówczas Casemiro. Co ciekawe, powodem niespodziewanego zejścia z boiska kapitana Realu Madryt była... wizyta w toalecie, co na pomeczowej konferencji potwierdził Zinedine Zidane.

- Chyba trochę się obsrał. Zszedł do łazienki na chwilę i wrócił. Nic szczególnego się nie wydarzyło - krótko skwitował nietypową historię szkoleniowiec mistrza Hiszpanii.