POLSKA

Elvir Koljić wypada na kilka miesięcy


03 MARCA 2018, 11:44


ELVIR KOLJIĆ
LECH POZNAŃ
ŚLĄSK WROCŁAW
FK KRUPA
LOTTO EKSTRAKLASA
POLSKACo najmniej dziesięć tygodni potrwa przerwa w treningach Elvira Koljicia. Bośniacki napastnik zerwał więzadło poboczne i prawdopodobnie w tym sezonie już nie zagra.

Piłkarz doznał poważnej kontuzji w spotkaniu ze Ślaskiem Wrocław. Koljić zaczął mecz w wyjściowym składzie, a już po piętnastu minutach musiał opuścić boisko. Zawodnik przeszedł badanie rezonansem magnetycznym oraz ultrasonografem, na których podstawie ustalono pełną diagnozą.

- Elvir doznał uszkodzenia więzadeł pobocznych kolana. Przez najbliższe trzy tygodnie będzie miał unieruchomioną nogę. To jednak nie przeszkodzi w przeprowadzeniu rehabilitacji. Po badaniach kontrolnych obciążenia treningowe zostaną zwiększone - przyznaje dr Andrzej Pyda.

Mało prawdopodobne jest to, że Koljić wróci w tym sezonie do gry. - Jego przerwa w grze potrwa co najmniej dziesięć tygodni. Może jednak być dłuższa. Wiele zależy od tego, jak będzie przebiegała rehabilitacja - podkreśla klubowy lekarz. Koljić został piłkarzem Kolejorza w styczniu. Został wypożyczony do czerwca z bośniackiego FK Krupa. W niebiesko-białych barwach rozegrał trzy spotkania.

 Redakcja

Źródło:

lechpoznan.pl


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI