POLSKA

Oficjalnie: Damian Piotrowski rozwiązał umowę z Wisłą Płock


01 MARCA 2018, 14:34


DAMIAN PIOTROWSKI
WISŁA PŁOCK
LOTTO EKSTRAKLASA
NICE 1 LIGA
POLSKAW środę 28 lutego 2018 roku Damian Piotrowski rozwiązał kontrakt z płockim klubem za porozumieniem stron i został wolnym zawodnikiem.

Piotrowski umowę z Wisłą podpisał 19 czerwca 2015 roku. W drużynie Nafciarzy zadebiutował niewiele później. 26 lipca zagrał bowiem w meczu Pucharu Polski z Drutex-Bytovią Bytów (1:2). W rozgrywkach ligowych do wyjściowej jedenastki wskoczył natomiast 15 sierpnia, podczas spotkania 3. kolejki z MKS-em Kluczbork (2:1), w którym zanotował asystę.

Od tamtej pory miejsca w składzie już nie oddał, szybko zostając pierwszoplanową postacią drużyny. W kampanii zakończonej awansem do LOTTO Ekstraklasy popularny Świrek z 9 bramkami i 5 asystami był, obok Arkadiusza Recy i Mikołaja Lebedyńskiego, jednym z najlepiej punktujących zawodników.

Sezon 2016/2017 z powodu problemów zdrowotnych musiał jednak spisać na straty. Zaliczył jedynie 9 występów, zdobył bramkę i zanotował asystę. Podobnie było w trwających rozgrywkach, w których ani razu nie pojawił się na boisku. Łącznie w Wiśle Piotrowski zagrał 41 razy, strzelił 10 goli i zanotował 6 ostatnich podań.

 Redakcja

Źródło:

wisla-plock.pl


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI