TRANSFERY

Oficjalnie: Kamil Słaby wzmocnił szeregi GKS-u Katowice


01 MARCA 2018, 13:00


KAMIL SŁABY
GKS KATOWICE
BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA
NICE 1 LIGA
POLSKA
TRANSFERY24-letni Kamil Słaby podpisał kontrakt z GKS-em Katowice.

Kamil Słaby (12 września 1993 roku) został przez GKS wypożyczony z Bruk-Betu Termaliki Nieciecza do końca bieżącego sezonu. To mierzący 184 centymetry lewy obrońca. Karierę rozpoczął w Sandecji Nowy Sącz, skąd był wypożyczany do Partyzanta Targowisko, Limanovii Limanowej i Resovii Rzeszów.

W rozgrywkach 2016/2017 był jednym z najlepszych defensorów Nice 1 Ligi. Strzelił osiem goli i pomógł Sandecji awansować do Ekstraklasy. Nowy Sącz opuścił przed sezonem 2017/2018 podpisując kontrakt w Niecieczy. W rundzie jesiennej najwyższej klasy rozgrywkowej obrońca wystąpił w dziewięciu meczach strzelając jedną bramkę.

- Cały czas szukaliśmy ciekawych rozwiązań dla GKS-u Katowice i monitorowaliśmy rynek w poszukiwaniu wzmocnień. Kamil w poprzednim sezonie był wyróżniającym się obrońcą Nice 1 Ligi i na pewno wzmocni rywalizację na lewej stronie. Cechuje się również dobrymi statystykami w grze ofensywnej. Mamy nadzieję, że jego umiejętności i doświadczenie w walce o awans będą bardzo pomocne w nadchodzącej rundzie wiosennej - mówi Tadeusz Bartnik, dyrektor sportowy GKS-u Katowice.

 Redakcja

Źródło:

gkskatowice.eu


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI