TRANSFERY

Oficjalnie: Mariusz Magiera zasilił GKS Bełchatów


28 LUTY 2018, 18:46


MARIUSZ MAGIERA
PGE GKS BEŁCHATÓW
PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA
POLSKA
TRANSFERYW ostatnim dniu okienka transferowego drużynę PGE GKS-u Bełchatów wzmocnił obrońca z bardzo dużym doświadczeniem na poziomie Ekstraklasy. Do ekipy Brunatnych dołączył dziś 33-letni Mariusz Magiera, który związał się z górniczym klubem 1,5-rocznym kontraktem.

Mariusz Magiera, który może występować na pozycjach środkowego lub lewego obrońcy będzie w drużynie PGE GKS-u Bełchatów występował z numerem 2. Urodzony w Andrychowie wychowanek miejscowego klubu Halny, wystąpił w swojej dotychczasowej karierze w aż 169 meczach Ekstraklasy w barwach przede wszystkim Górnika Zabrze oraz ŁKS-u Łódź.

Popularny Magic po raz ostatni w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce zagrał w rundzie wiosennej 2016 roku. Następne półtora sezonu Mariusz Magiera spędził w Podbeskidziu Bielsko-Biała, gdzie wystąpił w 40 meczach 1 ligi, często w roli kapitana. Po rundzie jesiennej bieżącego sezonu Magiera znalazł się na liście transferowej Górali, a wczoraj osiągnął porozumienie z Podbeskidziem w sprawie wcześniejszego rozwiązania umowy.

W trakcie zimowego okienka do bełchatowskiego zespołu dołączyli także: Damian Michalski, Szczepan Kogut, Michał Lewandowski, Marcin Sierczyński oraz Krystian Peda.

 Redakcja

Źródło:

gksbelchatow.com


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI