ANDERLECHT
ROYAL MOUSCRON
JUPILER LEAGUE

26-latek powoli odzyskuje formę.

Anderlecht wygrał wynikiem 5:3 z Royal Mouscron-Peruwelz w spotkaniu w ramach 28. kolejki belgijskiej Jupiler League. Trzy bramki dla gospodarzy strzelił w tym meczu Łukasz Teodorczyk, który trafiał do siatki w kolejnych minutach - 47, 57 i 61, czyli zdobył hat-tricka w około 15 minut.

Pozostałe dwa gole dla popularnych Fiołków strzelił znany z występów w barwach Śląska Wrocław Ryota Morioka, który trafił na Stade Constant Vanden Stock podczas minionego zimowego okienka transferowego. Anderlecht z 49 punktami na koncie zajmuje dopiero trzecie miejsce w tabeli swojej ligi.

Łukasz Teodorczyk 29 spotkaniach obecnej kampanii zaliczył 7 trafień i zanotował 3 asysty. Portal "Transfermarkt.de" wycenia byłego piłkarza Lecha Poznań na 7 milionów euro.